Connect with us

Başarı Belgeleri

Başarı Belgesi

Published

on

başarı belgesi örneği

Öğrenciler, yıl boyunca göstermiş oldukları çabalarının karşılığını bazen bir aferin ile, bazen bir hediye ile alırlar. Başarı Belgesi de bu noktada önemli rol oynar.

Ancak çocuklar için resmi belgeler birer anı olarak kalan ve daima heyecan uyandıran anılar olarak yer edecektir. Başarı belgeleri , çocuklar için oldukça etkili motivasyon kaynaklarıdır.

Bu belgeler ile çocuklar mutlu olmakta ve başarılarının karşılığını aldıklarını düşünmektedir. Bundan dolayı da çocuklar ileriye dönük daha coşkun ve istekli bir motivasyon ile eğitim hayatlarına devam etmektedirler.

Başarı belgesi motivasyon için çok gerekli olabilir. Bu belgeleri almak isteyen ancak alamayan çocuklar için de bir motivasyon kaynağıdır.

Başarı belgeleri , çocukların hakettikleri tebriklerin kaliteli bir kağıda dökülmüş halleridir. Anı olarak saklayacakları bu başarı belgelerini elimizden geldiğince hazırlamaya çalışacağız.

Aşağıda bir örneğini sunduğumuz başarı belgesinin benzerlerini aynı kategoride bulabilirsiniz. Başarı belgeleri, Başarı belgesi-1 ve başarı belgesi-2 şeklinde listelenecektir.

ilkokul başarı belgeleri , özellikle heyecanını kaybetmemiş çocuklarımız için büyük motivasyon kaynakları olacaktır.


ilkokul başarı belgeleri , ortaokulda ve lisede verilen başarı belgelerinden daha kalıcı izler bırakmaktadır.

Dosyaları indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Başarı belgesi

başarı belgesi örneği
başarı belgesi

Sitemizdeki diğer içerikler için anasayfayı ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde tarih konu anlatımı, tarih konu anlatımı slayt dosyaları, eğitim ile ilgili birbirinden ilginç makaleler ve ingilizce konu anlatımı bulunmaktadır.

Bunun yanısıra sağlık köşemizde de sağlık ile ilgili en çok rastlanılan problemleri irdeliyoruz. Gündelik yaşantımızın en çok sorun yaratan hastalıkları için bu linki inceleyebilirsiniz.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başarı Belgeleri

Başarı belgesi 2

Published

on

başarı belgeleri

Başarı belgeleri arasında ikinci dosyamız PPT formatında yayınlanmıştır. Bu dosya üzerinde dilediğiniz gibi oynama yaparak yazıcıdan çıktı alabilirsiniz.

Herhangi bir noktaya okulun logosunu ekleyerek ve Öğretmen bölümü açarak imzalayabilirsiniz. Başarı belgesi indirmek için aşağıdaki indirme butonunu tıklayabilirsiniz.

Sitemizdeki diğer başarı belgeleri için

https://egitimslayt.com/category/basaribelgesi/

linkini tıklayabilirsiniz. Başarı belgesi indir butonuna aşağıda yer almaktadır.

Başarı belgesini indirmek için aşağıdaki indir butonuna tıklayabilirsiniz.

başarı belgesi 2
başarı belgesi
Continue Reading

Trend Gönderiler