Connect with us

Eğitim Slaytları

Eğitim Hakkında 50 Güzel Söz Slayt Dosyası

Published

on

egitim sözleri

Bizi ilgilendiren konu yalnız barışı kurmanın ve korumanın teknik çareleri değil, aynı zamanda kafaları eğitmenin, aydınlatmanın yoludur. 

-Albert Einstein

Slayt dosyamızda buna benzer 49 adet daha söz yer alıyor. Sunumlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz teyitli ve birbirinden güzel eğitim sözleri slayt dosyamızı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Websitemdeki diğer slayt dosyaları için bu linke tıklayabilirsiniz. Diğer Slaytlar

Dosyayı indirmek için tıklayınız İNDİR

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eğitim Slaytları

Velilere Öneriler Slayt Dosyası

Bu dosyamızda velilere öneriler bulunmaktadır. Çocuk yetiştirmek hakkında ne kadar bilgi edinirsek , başarısızlık şansımız da o kadar düşecektir. Slayt dosyamızda rehberlik amacıyla kullanılabilecek rehberlik slayt içeriği bulunmaktadır.

Published

on

rehberlik

Bu dosyamızda velilere öneriler bulunmaktadır. Çocuk yetiştirmek hakkında ne kadar bilgi edinirsek , başarısızlık şansımız da o kadar düşecektir. Slayt dosyamızda rehberlik amacıyla kullanılabilecek rehberlik slayt içeriği bulunmaktadır. Ülkemizde rehberlik hizmetlerinin hiçbir zaman yeterli olmadığını biliyoruz. Bu sebeple üstümüze düşeni yapmayı vazife biliriz.

bu slayt dosyasını da bu sebeple hazırlamış bulunuyoruz. Nacizane bile olsa hatalı bilgiler veya uyumsuz içerikler olduğunu düşünürseniz bu iletişim formuna tıklayarak bildirmeniz bizim için önemlidir. İletişim Sayfası

Sitemizde paylaşmamızı istediğiniz faydalı dökümanlar olursa bunları da incelemek ve özgünlük kaydıyla seve seve paylaşabileceğimizi deklare ederiz.

Bu slayt dosyası içeriğindeki bilgiler veli toplantısı slayt gösterisi olarak kullanılabilir. Bu tarz pedagojik slayt dosyaları için sitemizi sık sık ziyaret edebilirsiniz. Sunum dosyaları bilgisayar ve akıllı telefon uyumludur. Gösteriş ve içerik bakımından sade ve kullanışlıdır.

Dosyamız velilere öneriler Özellikle sade ve anlaşılır olması için dizayn edilmiştir. Aşağıda bir görselini sunduğumuz slayt gösterisini resmin hemen altında bulunan linkten kolayca indirebilirsiniz. Sitemizdeki diğer kategorileri gözden geçirmeyi unutmayın.

rehberlik
rehberlik
velilere öneriler
velilere öneriler
velilere öneriler
velilere öneriler
velilere öneriler
velilere öneriler

Çocuk gelişimi hakkında daha fazla içerik için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Ç

Dosyamızın içeriği hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için dosyayı yukarıdaki linkten indirmeniz yeterlidir. Dosyayı açabilmek için microsoft powerpoint uygulamasını tavsiye ediyoruz.

Bunun haricinde herhangi bir ppt ya da pptx dosyası gösterici uygulama kullanabilirsiniz. İndirilen uygulama ile rahatça dosyayı izleyebilirsiniz. Bu tarz içeriklerle daha haşır neşir olmanızı ve daha çok kitap okumanızı öneriyoruz. B

Bilginin Gerekliliği

Zira ülkemiz gelişimi ve insanımız için kaliteli bir yaşam standardı yaratmanın yolu bilgiden geçiyor. İnsanoğlu daima bilginin peşinde olmalıdır. Günümüzde batı üstünlüğü = Bilgi üstünlüğüdür. Oysa ahlakı hiçbir şekilde bize uymayan batının tek üstünlüğünün bilgi olduğunu anlamak zorunda olduğumuz gerçekliği ile karşı karşıyayız.

Bilginin öğrenilmesi kadar aktarılması ile ilgili de problemler yaşanıyor. Bunun istemli bir davranış olmasının yanısıra, tekniklerin de geliştirilmesi gerekiyor. Öğretici metotlar arasında slayt dosyaları önemli bir yer tutuyor. Ancak verilerin özümsenmesi için süreklilik gerekiyor.

Continue Reading

Trend Gönderiler