Makale

Canva ile Hazırlanmış Ücretsiz Birbirinden Güzel Başarı Belgeleri

Başarı Belgelerinin Kullanımı

Sitemdeki başarı belgeleri Profesyonel bir platform olan Canva  sitesinde  özenle hazırlanmıştır.

Başarı Belgeleri ‘nin Hepsi ücretsiz kullanıma sunulmuştur. Bazıları için yazı tipi indirmeniz  faydanıza olur arkadaşlar.

Bunun için google’da “Türkçe font” araması yaparak güzel yazı tiplerine ulaşabilirsiniz.

BELGELERİN RESİM FORMATLARI KALİTESİZ VE SADECE ÖNİZLEME AMAÇLIDIR. BUNLARI KULLANMANIZ ASLA TAVSİYE EDİLMEZ. BU SEBEPLE RESİMLERE TIKLAMAYINIZ. KALİTELİ BASKI İÇİN PDF FORMATINI KULLANMALISINIZ. İNDİRME LİNKLERİ GALERİNİN ALTINDA VERİLMİŞTİR.

GEREKLİ YAZI TİPLERİ DE LİNK OLARAK VERİLMİŞTİR. ÖNCE BUNLARI YÜKLEMENİZ TAVSİYE EDİLİR. YÜKLENMESİ ÇOK KOLAYDIR.

!!!  LÜTFEN İNDİRMEK İÇİN ” BAŞARI BELGESİNİ İNDİR” BUTONUNU TIKLAYINIZ. HER BUTON TEK DOSYA İÇİNDİR.

PDF FORMATINDAKİ DOSYALAR BASKI İÇİN UYGUN HAZIRLANDI VE CMYK PROFİLİNDE DÜZENLENDİ. CMYK EN UYGUN YAZICI VE BASKI PROFİLİDİR.

PDF DOSYALARINI DÜZENLEYEBİLMENİZ İÇİN PDF EDİTOR UYGULAMASI GEREKLİDİR. TAVSİYE EDİLEN FOXİT PDF EDİTÖR FULL SÜRÜMÜDÜR. ADOBE ACROBAT UYGULAMASI DA KULLANILABİLİR. UYGULAMALAR GOOGLE ÜZERİNDEN ARATARAK İNDİRİLEBİLİR. ARATIRKEN SONUNA FULL YAZMAYI UNUTMAYIN :))

Ek olarak bonus içerik kısmında karne baskısı eklenmiştir. Karnenin ön yüzüne basarsanız karneniz işte bu şekilde rengarenk olacak 😀 Karne baskısı mutlak tavsiyedir.

karne baskısı
karne baskısı

BAŞARI BELGELERİ İNDİRME BAĞLANTILARI

 

BAŞARI BELGESİ 1 İNDİRMEK İÇİN TIKLA

BAŞARI BELGESİ 2 İNDİRMEK İÇİN TIKLA

BAŞARI BELGESİ 3 İNDİRMEK İÇİN TIKLA

BAŞARI BELGESİ 4 İNDİRMEK İÇİN TIKLA

BAŞARI BELGESİ 5 İNDİRMEK İÇİN TIKLA

BAŞARI BELGESİ 6 İNDİRMEK İÇİN TIKLA

BAŞARI BELGESİ 7 İNDİRMEK İÇİN TIKLA

UYUMLU YAZI TİPLERİ

Karne Baskısı Bonus İçerik                                       Karne baskısı mutlak tavsiyedir.

İlkokul öğrencilerinin elde ettikleri başarı belgeleri, çocuklar için oldukça önemlidir. Öncelikle, bu belgeler çocukların okul derslerinde elde ettikleri başarılarını kanıtlar. Bu, çocukların okul derslerinde elde ettikleri bilgi ve becerilerinin gerçek olduğunu doğrular ve onların gelecekteki eğitim ve iş fırsatları için daha cazip hale getirir. Ayrıca, başarı belgeleri çocukların özgüvenlerini arttırır ve onların okula ve öğrenmeye karşı ilgilerini artırır. Bu belgeler, çocukların gelecekteki amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olabilir ve onların hayatları boyunca öğrenmeye devam etmelerine teşvik edebilir.

Başarı belgeleri, kişilerin belirli bir konuda elde ettikleri bilgi ve becerileri kanıtlamak için verilen sertifikalardır. Eğitim ise, kişilerin bilgi, beceri ve yeteneklerini geliştirmek için alınan öğrenim sürecidir. Başarı belgeli eğitim programları, kişilerin belirli bir konuda sertifika almalarını sağlar.

Öğrencilerin okul derslerinde elde ettikleri başarılarını kanıtlamak için verilen sertifikalardır. Örneğin, öğrenciler okul derslerinde başarılı olurlarsa, okul tarafından verilen başarı belgesi alabilirler. Bu belgeler, öğrencilerin okul derslerinde elde ettikleri bilgi ve becerilerini kanıtlar ve gelecekteki eğitim ve iş fırsatları için önemlidir. Ya da en azından öğrenciyi motive etme açısından önem taşırlar.

 

 

avicenna

Pedagojik makaleler ve her türlü faydalı bilgiyi sizlere sunmak için araştırmalar , analizler yapıyor ve özgün bilgilerle harmanlayarak sizlere sunuyorum. Destek olmanız beni mutlu eder. Teşekkürler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir