Makale

Egitimslayt Artık Bundle Uygulamasında

Bundle Uygulaması

Blog sitemiz Egitimslayt’ın da arasında bulunduğu birbirinden güzel ve bilgi dolu içerikleri ve haberleri kullanıcılara ulaştıran Bundle 3.0 yenilenen arayüzüyle ile App Store ve Google Play’de.

Bundle uygulaması bir haber uygulaması ve dünyanın her tarafından 15 bin kadar yayıncıyı bir araya getirerek kullanıcılara kaliteli haber ve makaleler sunuyor. Kullanıcılara sunduğu yeni özellikleri ise hem heyecan verici, hem de ücretsiz !

https://meet.google.com/mhp-bddv-myo
Bundle 3.0

Bundle kullanıcılara istedikleri mecralardan istedikleri haberler veya içerikler hakkında bilgi sahibi olma fırsatı sunuyor. Kullancılar dilerse, son dakika bildirimlerini açarak istedikleri kaynaktan istedikleri içerik hakkında anında haberdar oluyor. Finans, spor, gündem, teknoloji, eğlence ve köşe yazıları gibi 22 farklı kategoriden içerikleri takip ederken dilediklerinizi seçmekte özgürsünüz.

Her gün on binlerce içerik bu uygulamanın içinde yer alıyor. Özelleştirmek de tamamen sizin tercihinize kalmış !

Bunun yanısıra Bundle 3.0, döviz ve altın hakkında bilgileri, günlük hava durumu özetini ve gündemdeki en önemli gelişmeleri günün özeti formatında kullanıcılara gün be gün bülten olarak bildirim vasıtası ile iletiyor.

https://meet.google.com/mhp-bddv-myo
Bundle Arayüzü

Uygulama geliştiricileri ise tamamen Türkler’den oluşuyor ve bu platform Fransa, Almanya, Amerika ve İngiltere’de çok sayıda kullanıcıya sahip .

Uygulama tasarımıyla da ön plana çıkıyor. Şık ve sade tasarımı sayesinde kullanımı oldukça kolay ve kullanıcı dostu arayüzü ile Play Store’de 4.6 yıldız puana sahip. Ayrıca belirtmekte fayda var ; Google Play Store tarafından ” En iyi haber uygulaması ” seçildi ve App Store’de haber kategorisinde editörün tercihi olarak yerini almayı başardı.

Bilindiği üzere artık mobilize araçlar yani cep telefonları ve tabletler hayatımızın her anında yanımızda ve her dakika haber alma ihtiyacımızı karşılamak için ekran karşısında veya bilgisayar başında olamıyoruz. Haliyle önemli sondakika olaylarını ve bildirimleri kaçırmamak için bu tarz uygulamalara ihtiyaç duyuyoruz. İşte bu noktada bu tarz uygulamalar hayatımızda önemli bir yeri dolduruyor. Elbette kullanım açısından kolay olması bizim için aranan birinci öncelik.

Bundle ise bu noktada son kullanıcıya oldukça rahat bir kullanım sunuyor. Ayrıca uygulamanın ücretsiz olması ve reklamsız olması da sahip olduğu en büyük avantajlardan biri.

Bundle ve Eğitimslayt

Web sayfam olan egitimslayt.com‘u bu uygulama üzerinde Google Play Store ve App Store’lerden indirerek takibe alabilir ve içerikleri bu platform üzerinden rahatlıkla okuyabilirsiniz. Siteme ulaşmak için uygulama üzerinde Türkçe karakter kullanmadan “egitim slayt” araması yapmanız yeterlidir.

Sitemi sosyal medya hesaplarımın haricinde bu uygulamadan da rahatlıkla takip edebilirsiniz. Yorum bırakmayı unutmayın !


Bundle’i buradan indirip kullanmaya başlayabilirsiniz : http://bndl.tw/app

 

 

avicenna

Pedagojik makaleler ve her türlü faydalı bilgiyi sizlere sunmak için araştırmalar , analizler yapıyor ve özgün bilgilerle harmanlayarak sizlere sunuyorum. Destek olmanız beni mutlu eder. Teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir